PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816985}

When Heroes Fly

Bishvila Giborim Afim
6,4 917
ocen
6,4 10 1 917
When Heroes Fly
powrót do forum serialu When Heroes Fly

Już dwa razy się sparzyłem na izraelskich serialach, jest sens robić trzecie podejście???

marvin_5

Ten sam specyficzny, drętwy klimat co w innych izraelskich produkcjach. Pozytywnie zaskoczył mnie ostatnio Fokstrot, ale słyszałem też pochlebne opinie o Terapii. Tej ostatniej nie widziałem, bo HBO zrobiło lokalne wersje i nie wiem, którą wybrać. Skłaniam się ku czeskiej

redrooster

Proponuję polską wersję, u nas to się nazywało bez tajemnic. Pierwsze 2 sezony to solidna robota.

redrooster

Jeśli uważasz że izraelskie seriale mają drętwy klimat powinieneś obejrzeć "Lody na patyku". ;-)

ocenił(a) serial na 7
Wiatrak99

Zgadzam się ;)

Wiatrak99

Kategoria komedia, wiec mam alergię, ale pobudzasz moją ciekawość. Może kiedyś zobaczę. Chętnie się pozytywnie rozczaruję. WHF porzuciłem w trakcie 3go odcinka.

redrooster

Z treści to nie wynika, ale mój komentarz to była ironia. Nie sądzę żeby film podobał się komuś kto nie oglądał go jako nastolatek na VHS. Więc polecam tylko jako ciekawostkę i tylko dla fanów gatunku :)

redrooster

jak taka np Fauda jest twoim zdaniem drętwa to ciekawe co sądzisz w takim razie o polskich produkcjach ;)

miko1980

Różnie bywa. Jest kilka fajny polskich filmów, a nawet seriali ;-)

ocenił(a) serial na 7
miko1980

Izraelskie seriale są świetne, Fauda trzyma w napięciu od pierwszej minuty a Shtisel oczarowuje bardziej z każdą sceną, ALE naprawdę nie mamy się czego wstydzić w Polsce. Artyści, Kruk, Glina, Czas Honoru, dużo dobrego się kręci(ło) nad Wisłą.

marvin_5

Po 3 odcinkach uważam, że to ciekawy serial, nie wiem jak będzie dalej, ale dam mu szansę.

ocenił(a) serial na 8
jorg66

obejrzałam cały, jak dla mnie bardzo na tak!

ocenił(a) serial na 8
jorg66

Popieram:) mocne 8 :)

marvin_5

Cztery odcinki zaliczone, serial specyficzny ale na tyle wciągający, że jadę dalej.

użytkownik usunięty
marvin_5

No więc dałem sobie spokój po 7 częściach. Film byłby OK gdyby nie drobne uchybienia - drewniane dialogi typu W11, słaby scenariusz, koszmarna reżyseria i na koniec zupełnie niedopasowana muzyka (jakieś brzdąkania na gitarce). Nie będę się znęcał ale operator też z łapanki - jak można tak spieprzyć naturalnie fotogeniczne kadry z puszczą kolumbiską i Bogotą.
Właściwie nie wiem dlaczego obejrzałem aż 7 odcinków, ale muszę przyznać że dawno mnie tak coś nie zirytowało jak ten serial.
Nie jestem ciekawy końca, chciałbym jak najprędzej zapomnieć to przykre doświadczenie.

Dokładnie!!Powinna zgoda, do Faudy baaaaardzo daleko ...

użytkownik usunięty
maria_59

Faudę obleciałem całą ale pod koniec robił się z tego brazylijski serial. Ludy bliskowschodnie i południowe nie czują granicy obciachu moim zdaniem.

Jako Polak nie powinieneś poruszać granicy obciachu w filmach

użytkownik usunięty
animail6

;-))) co racja to racja

ocenił(a) serial na 2

Dokładnie, mnie też wkurzało to, że twórcy w ogóle nie przejmowali się upływem czasu, aktorzy wyglądają dokładnie tak samo jak 10, czy 11 lat wstecz. Sceny w dzunglii kompletnie bez sensu, wszyscy uciekają w kierunku gdzie czai się jakieś zło, handlarze narkotyków wiedzą że ktoś dał znać policji, mimo to zabijają ludzi, więc do produkcji narkotyków, doszedł im mord? Awiw po wszystkim ma ślady zadrapań na policzku, gdy wracają samolotem do Izraela, to ich nie ma, ale na pogrzebie przyjaciela znów je ma. Ale najgorszą jest scena gdy ten z irokezem rozmawia przez tel. Z dziewczyną Marią, mówiąc jej że jest ranny, nie pamiętam tak na odp. Zrobionej sceny

ocenił(a) serial na 4
marvin_5

Jeśli chodzi o izraelskie seriale - od razu przekierowuję do "Naszych Chłopców". Jeden z najlepszych z całego świata, jakie kiedykolwiek widziałam. "When Heroes Fly" - hmm, no cóż, udowodnił mi, że faktycznie fatalna reżyseria potrafi popsuć najlepszy nawet scenariusz...

LaughLaughLaugh

Nasi chłopcy - widzę że to film USA co dla mnie z miejsca neguje sens oglądania?

ocenił(a) serial na 4
Wojtulek

Wszyscy aktorzy i twórcy są z Izraela/Palestyny. Film też był kręcony w Jerozolimie. Zakładam, że produkcja USA, bo film był zbyt kontrowersyjny, by znalazły się na niego pieniądze w Izraelu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones